De bonte koraal duizendknoop (Azië) is op een fraaie manier bont gevlekt in het blad. De roodbruine v-vorm wordt door de lichtgele vlekken overlapt en waar dat gebeurt zien we rood en oranje-achtige tinten. Heel mooi zonder kitscherig te zijn. Geeft met dit blad ook in de halfschaduw een mooi kleurenpalet. Een tweede belangrijk kenmerk zijn de losse, open vertakte bloeiwijzen welke voorzien zijn van talloze koraalrode ragfijne bloempjes. 'Painters Palette' wordt niet hoger dan 30 a 40 cm en groeit braaf op een polletje. Goed winterhard en makkelijk groeiend op diverse ondergronden. Bij ons prima op zijn plek in de zon tot halfschaduw. Soms verkrijgbaar op de kwekerij
Onze tuin en kwekerij is gelegen in Beesd, centraal in Nederland tussen de steden Utrecht en 's-Hertogenbosch, in het westelijke puntje van de provincie Gelderland. Wij zijn goed bereikbaar met de auto vanaf de A2, afrit 14 en met de trein (10 minuten lopen van NS-station Beesd, spoorlijn Geldermalsen naar Dordrecht).
Adres
Meinte 10A 4153 XE Beesd NL +31(0)612529974 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Openingstijden
Maart tot medio november Vrijdag en Zaterdag 10-17 uur.