De Japanse groene slangenbaard komt uit de leliefamilie met breed, grasachtig wintergroen loof. De open trosvormige bloemen zijn wit en hangen aan gebogen steeltjes. De bessen zijn blauw van kleur. Schaduw en droogte wordt verrassend goed verdragen, al groeit de plant beter op humusrijke, vochthoudende grond. Vormt zijscheuten waardoor snel een dichte, bodembedekkende mat wordt verkregen. Hoogte 15 a 25 cm en zeer goed winterhard. Doet het goed als bodembedekker in combinatie met siergrassen, Acer en bamboe, zelf in droge schaduw. Wordt ook gebruikt op daktuinen en als gevelbeplanting.
Onze tuin en kwekerij is gelegen in Beesd, centraal in Nederland tussen de steden Utrecht en 's-Hertogenbosch, in het westelijke puntje van de provincie Gelderland. Wij zijn goed bereikbaar met de auto vanaf de A2, afrit 14 en met de trein (10 minuten lopen van NS-station Beesd, spoorlijn Geldermalsen naar Dordrecht).
Adres
Meinte 10A 4153 XE Beesd NL +31(0)612529974 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Openingstijden
Maart tot medio november Vrijdag en Zaterdag 10-17 uur.