Deze relatief nieuwe Japanse selectie van de groenblijvende zegge Carex oshidensis, is een van de meest sierlijke in zijn soort. De selectie ‘Everest’ kenmerkt zich door overhangende bladeren met een helderwitte streep en een groene rand. ‘Everest’is zowel wintergroen als zonbestendig. ‘Everest’ wordt niet veel hoger dan 20-30 cm en vormt in doorsnede een flinke pol van 30-40 cm.
De bloeiwijze bestaat uit talloze kleine pluimpjes tussen het loof in de loop van het voorjaar. Dit siergras vindt zijn toepassing als randplant van border en beplantingsbakken, tussen gravel, stenen of tegels en in grotere groepen als onderbeplanting van opgesnoeide sierheesters en bamboes.
Onze tuin en kwekerij is gelegen in Beesd, centraal in Nederland tussen de steden Utrecht en 's-Hertogenbosch, in het westelijke puntje van de provincie Gelderland. Wij zijn goed bereikbaar met de auto vanaf de A2, afrit 14 en met de trein (10 minuten lopen van NS-station Beesd, spoorlijn Geldermalsen naar Dordrecht).
Adres
Meinte 10A 4153 XE Beesd NL +31(0)612529974 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Openingstijden
Maart tot medio november Vrijdag en Zaterdag 10-17 uur.