Borinda (Fargesia) KR 6438 Grex is een door Keith Rushforth verzamde wilde bamboe uit Tibet waar deze soort groeit in open naaldbos op een hoogte van 3600 m bij Pasum Tso. Opvallend zijn de glimmende, tot 10 mm dikke halmen met een uitgroeihoogte tussen 4 en 6 meter. Deze soort heeft lokaal -19 getrotseerd. Lijkt een interessante soort. Af en toe verkrijgbaar op de kwekerij in kleine aantallen.
Borinda is evenals Fargesia een bamboe-type dat polvormend groeit, dus niet woekert.
Onze tuin en kwekerij is gelegen in Beesd, centraal in Nederland tussen de steden Utrecht en 's-Hertogenbosch, in het westelijke puntje van de provincie Gelderland. Wij zijn goed bereikbaar met de auto vanaf de A2, afrit 14 en met de trein (10 minuten lopen van NS-station Beesd, spoorlijn Geldermalsen naar Dordrecht).
Adres
Meinte 10A 4153 XE Beesd NL +31(0)612529974 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Openingstijden
Maart tot medio november Vrijdag en Zaterdag 10-17 uur.