Deze niet al te grote selectie van het Oosters Prachtriet kenmerkt zich door het smalle blad en een stevig opgaand habitus. Een bijzondere eigenschap van deze vorm is de orangegele-verkleuring in de herfst wat deze plant extra gebruikswaarde geeft. De pluim is aanvankelijk roodkoper en verkleurt later in het seizoen naar zilvergrijs. Het smalle loof heeft de kenmerkende zilveren middennerf. De hoogte met pluim bedraagt circa 1,5 meter maar kan variëren afhankelijk van de standplaats en bodem.
Ook deze Miscanthus heeft een fraai winterbeeld met strogele halmen getooid met zilvergrijze pluimen. Na de winter het oude loof kort aan de grond afsnijden. Ook toepasbaar in grote beplantingsbakken op terras en daktuin in de zon.
Onze tuin en kwekerij is gelegen in Beesd, centraal in Nederland tussen de steden Utrecht en 's-Hertogenbosch, in het westelijke puntje van de provincie Gelderland. Wij zijn goed bereikbaar met de auto vanaf de A2, afrit 14 en met de trein (10 minuten lopen van NS-station Beesd, spoorlijn Geldermalsen naar Dordrecht).
Adres
Meinte 10A 4153 XE Beesd NL +31(0)612529974 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Openingstijden
Maart tot medio november Vrijdag en Zaterdag 10-17 uur.